0532 058 99 78

0532 058 99 78

info@villaorganizasyon.com

0532 058 99 78

info@villaorganizasyon.com

Bekarlığa Veda Partisi

Bride to be, Bekarlığa Veda Partisi...

Bekarlığa veda partisi organizasyonu en eğlenceli organizasyonlardan bir tanesi haline gelmiştir. Özellikle son dönemlerde çok farklı konseptlerde düzenlenmektedir. Çok eski zamanlarda sadece erkekler için düzenlenen bu parti, artık gelin adayları için de düzenlenmeye başlanılmıştır. Düğün öncesi kız kıza yapılan bir etkinliktir ve genellikle yapılan organizasyonlar arasında yer alır.

Gelin ve damat adaylarının sosyal çevresinin bu konuda en özel şekilde hazırlandıkları bilinmektedir. Bu nedenle de özel bir gün olarak planlaması yapılmaktadır. Aylar öncesinden başlanan hazırlıklarla unutulmaz bir geceye imza atılmaktadır.ü

Özel gün organizasyonları içinde yer alan bekarlığa veda için birçok mekan ve konsept seçilebilmektedir. Bunun için organizasyon firmaları da farklı teklifler sunabilmektedirler. Dolayısıyla gelin ya da damat adayları için birçok alternatifler ön plana çıkmaktadır.

Bekarlığa veda etkinliği organizasyonları son dönemlerde dikkat çeken en eğlenceli organizasyonlar olarak gündeme gelmektedir. Artık farklı konseptler ile zenginleştirilen ve gerek bir parti havası yaşanmasını sağlayan organizasyonlar olmaktadır. Hatta bazı adaylar 80’ler 90’lar havasında bir parti bile yapabilmektedirler.